VÍCE NEŽ SUV - ALFA ROMEO STELVIO

"VÍCE NEŽ SUV – ALFA ROMEO STELVIO“

Alfa Romeo vždy přicházela s modely zaručujícími dokonalou jízdu a probouzejícími vášeň pro řízení. Nabízela jedinečná mistrovská díla designu, techniky a konstrukce, která nikdy nepřestala být obdivována a napodobována. Stelvio je dalším významným milníkem v téměř 110leté historii Alfy Romeo.

Výkonné hliníkové motory poskytující nejlepší zrychlení ve své třídě, unikátní pohon všech kol Q4, perfektní vyvážení hmotnosti na nápravy 50/50, nejmodernější technologie a bezpečnostní systémy, nejlepší převod řízení ve své třídě a kliková hřídel z uhlíkových vláken – Stelvio naplní i ta nejsmělejší očekávání dokonalého zážitku z jízdy každého nadšeného řidiče.  Spojuje v sobě veškerý komfort a všestrannost SUV s nezkrotným sportovním duchem, který dokáže nabídnout pouze pravá Alfa Romeo.  Jde bez kompromisů ke komfortu a fuknčnosti.

Nezaměnitelné emoce

Kultovní design Alfy Romeo je patrný na tomto jedinečném SUV, vyznačujícím se unikátními a esenciálními rysy značky a tvořícím stylistickou jednotu s novou Giulií. Mistrovský návrhářský přístup, který zachovává typické znaky značky, je zde výjimečný a účelný zároveň. Vše je doslova vymodelováno kolem mechanických částí vozu, podobně jako kombinéza ušitá na míru atleta. Každý detail zvyšuje aerodynamiku a umocňuje výkon Stelvia, nic tu není navíc. V Alfě Romeo se tomu říká „Smysluplná krása“.

Víc než jen SUV

Navzdory limitům své kategorie si Stelvio uchovává identitu a silné rysy značky Alfa Romeo a navazuje na odkaz svých legendárních italských předchůdců. Stačí jeden pohled a poznáte nezaměnitelnou trojdílnou masku chladiče, výrazné linie a svalnatou zadní část. Vše je dokonale vyvážené a vytvořené s citem pro ideální proporce a ladné křivky.

Stvořen, aby ovládnul každou silnici

První SUV Alfa Romeo je vybaveno exkluzivním systémem pohonu všech kol Q4 navrženým pro kontrolu trakce v reálném čase. Systém Q4 neustále monitoruje jízdní situaci a styl řízení, aby optimálně rozložil točivý moment motoru mezi nápravy vozu. Díky své unikátní technologii zaručuje výkon, účinnost a bezpečnost pohonu všech kol za každé situace obohacený o nevšední zážitek z jízdy typický pro vozy Alfa Romeo s pohonem zadních kol.

Dokonale zaměřen na řidiče

Interiér Stelvia představuje naprostý zlom v kategorii SUV: nebývale vysoká, přesto však sportovní pozice při řízení, která předurčuje, kdo silnici ovládne. Interiér je čistý a minimalistický, každý detail je tu pro posílení zážitku za volantem, bez nadbytečných a rušivých příkras. S modelem Stelvio Alfa Romeo bourá stereotypy světa vozů SUV, umně kombinuje prostor, ergonomiku a komfort s bezpříkladným stylem.

Při navrhování Stelvia se Alfa Romeo zaměřila v první řadě na řidiče a jeho pozici při řízení: je vysoko a dává řidiči dokonalý přehled jako v tradičním SUV, zároveň však s neskutečným sportovním pocitem. Nadšení z jízdy se na palubě Stelvia přenáší na všechny cestující. Interiér je jednoduchý a funkční, připravený pojmout tři pasažéry na zadních sedadlech a zajistit jim maximální pohodlí díky snadnému přístupu a většímu prostoru pro nohy. Zavazadlový prostor s elektricky ovládanými dveřmi se může pochlubit kapacitou 525 litrů a možností dalšího rozšíření při sklopení zadních sedadel.

Nová úroveň inovací

Nejmodernější bezpečnostní technologie a jedinečná řešení v dané kategorii. Alfa Romeo se rozhodla dosáhnout ty nejodvážnější cíle – přichází s přelomovými inovacemi a přitom zůstává věrna svému unikátnímu přístupu k tvorbě aut. Stelvio se pyšní celou řadou špičkových technologických řešení, jako je nedávno představený integrovaný brzdový systém (IBS), autonomní nouzové brzdění (AEB) s funkcí rozpoznávání chodců nebo kliková hřídel z karbonových vláken. Stelvio přijíždí, aby změnilo kategorii SUV, vše ve jménu emocí a vzrušení.

Prvotřídní bezpečnostní systémy

Každá z verzí Stelvia nabízí již v základní výbavě systém varování před čelním nárazem (FCW), systém autonomního nouzového brzdění (AEB) s detekcí chodců a sledování jízdních pruhů (LDW). Pro ještě větší bezpečnost lze výbavu rozšířit o adaptivní tempomat (ACC) nebo monitoring mrtvého úhlu (BSM) s detekcí pohybu při couvání (RCTA).

Pokročilé spojení člověk-stroj

Stelvio je vybaveno zbrusu novým infotelematickým systémem s 8,8” barevným displejem a 3D navigací, který lze snadno ovládat prostřednictvím otočného ovladače Rotary Pad na středovém tunelu. Systém je plně kompatibilní se všemi zařízeními s operačním systémem iOS či Android a podporuje rovněž pokročilé rozpoznávání hlasu. Stelvio je možné rovněž doplnit špičkovým audiosystémem značky Harman Kardon, jenž díky síle až 14 reproduktorů (včetně basového) umí znásobit zážitek z jízdy. 

Bod zlomu v požitku z jízdy

Pouhým otočením ovladače ALFA DNA si řidič může zvolit jeden ze tří jízdních režimů. Tento revoluční systém upravuje ovladatelnost a dynamickou odezvu vozidla, působí na parametry motoru, citlivost brzdového systému, řazení převodovky či kontrolní systémy ESP a ASR. A výsledek? Bezprecedentní SUV, které nabízí tři unikátní styly jízdy. 

Pro více informací či neodolatelnou touhu zkusit, jaké je to na vlastní kůži řídit nesportovnější SUV mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám osobně vůz představím, nechám  vzbudit Vaše řidičské vášně, nabídnu zajímavou cenu.

Jakub Novotný
Vedoucí prodeje vozů
IMOFA spol. s.r.o
e-mail: novotny@imofa.cz
tel.: 731 156 809


Pobočka Praha

Praha 4 - Milevská 2
T: +420 241 731 800
E: info@imofa.cz
Po - Pá: 7:30 - 19:00 So: 8:00 - 14:00

Pobočka Jičín

Jičín - Hradecká 1104
T: +420 493 523 994
E: jicin@imofa.cz
Po - Pá: 7:30 - 17:00

Pobočka Jeneč

Jeneč - Nádražní 350
T: +420 739 002 420
E: jenec@imofa.cz
Po - Pá: 7:00 - 15:30

Subdealer ImofyFiat Příbram
TOP

Copyright © 2014 IMOFA s.r.o. Powered by Picabo Webadmin.