IMOFA vstupuje na motocyklový trh!

Za značkou IMOFA stojí bezmála 30 let zkušeností na poli prodeje a servisu automobilů italského koncernu FCA. Za ta léta se podařilo vybudovat tak úzký vztah, že když se řekne Jeep nebo Alfa Romeo, vybaví se automaticky IMOFA. Nyní hodláme vstoupit na motocyklový trh v zastoupení úspěšného koncernu Piaggio, který je výraznou ikonou na poli motocyklů a skútrů. Od konce roku 2020 jsme se díky akvizici zabydleli v novém showroomu na pražském Ořechu, jehož součástí byla i divize motocyklů. Cílem IMOFA je vytvořit na nové pražské provozovně zázemí pro tyto italské legendy a poskytnout vám kvalitní zážitek, ať už při koupi nebo servisu motocyklů, jak je ve společnosti IMOFA již standardem a tradicí. Všechny motocykly a skútry nabízíme s rozšířenou tovární zárukou na 3 a 4 roky.

Moto Guzzi jedna z nejlegendárnějších světových motocyklových značek slaví letos 100 let své existence naprostou obměnou své modelové řady. Vše je postaveno na novém motoru s obsahem 853 kubíků, již používaným v modelu silničního endura V 85 TT. Letošní novinka je zcela přepracovaná V7 850. Nový podvozek, nový posílený motor, nové výfuky, kola atd. Tradiční označení modelů je Stone a Classic. U novinek nechybí LED denní svícení, palivové mapy, nastavitelné ABS a opravdu velké množství personalizovaných doplňků. Jemně je omlazena i řada V9, opět s novým motorem 853. Všechny modely je možné objednat ve výroční barevné kombinaci zelené a stříbrné, odkazující na legendární závodní motocykl V8 500 z padesátých let.

Aprilia značka se sídlem v Noale je silně spojena s motocyklovými závody, kde za celou dobu své existence zvítězila ve více jak 290 Velkých cenách v mistroství světa silničních motocyklů, a drží tak rekord s historicky největším počtem vítězství. Aprilia letos mění svoji nabídku příchodem zcela mimořádných modelů RS 660 a Tuono 660. Úplně nové modely motocyklů střední třídy jsou nadprůměrně vybaveny technologiemi APRC z vývojového centra Aprilia a nový dvouválcový motor je derivátem velkého motoru V4 1100. Tyto modely střední třídy nabídnou v této kategorii nesrovnatelné parametry výkonu a výbavy. Lehce inovovány jsou i vlajkové modely RSV4 a Tuono 1100. RSV4 dostává přepracovaný motor 1099 kubíků, inovovanou elektronickou výbavu a lehce pozměněný vzhled s cílem udržet pověst jednoho z nejlepších superbiků. Tuono 1100 dostává v základu semiaktivní podvozek Ohlins, novou kyvnou zadní vidlici z motocyklu GP a několik dalších vylepšení.

Vespa není asi známější jméno ve světě skútrů! Letošní rok přináší opět nové barvy, nové limitované edice a nekonečné množství doplňků a příslušenství. K dispozici jsou například oblíbené doplňkové kufry ve všech výrobních barvách společně s opěrkami zad v barvě vašeho sedadla! I Vespy mají multimediální platformu na propojení s Vaším chytrým telefonem.

Piaggio značka mateřského koncernu se zaměřuje na produkci technologicky vybavených skútrů ve spojení s výkonnými motory za bezkonkurenční cenu. Medley 125 s výkonem 11kW a multimediální výbavou je špičkou ve své kategorii. Nechybí propojení s mobilním telefonem, možností přijímat hovory, sms nebo poslouchat hudbu přes platformu Piaggio. Letošní novinky jsou Beverly 300 a 400 spolu s populární inovovanými tříkolkami MP3 s možností je řídit již s řidičským průkazem skupiny B! Vrcholem je model MP3 500 Business s výkonem 32,5kW a velmi bohatou výbavou. Na přístrojové desce modelů MP3 je možné přehrávat i navigaci.

Součástí nabídky IMOFA je také nepřeberné množství doplňků a příslušenství. Široká nabídka helem, značkového oblečení, rukavic, bot či triček. Nechybí ani nosiče, kufry, zrcátka, plexi a různé další doplňky. Dnes moderní multimediální komunikační systémy, alarmy, přídavná světla, vyhřívané rukojeti, atd.

Věříme, že se nám podaří se značkou IMOFA úspěšně vstoupit na motocyklový trh. Z prodeje a servisu automobilů víme, že kvalita, srdce a emoce, kterou do své práce vkládáme, má smysl a přináší nám loajální a spokojené zákazníky. A tak přistupujeme nově také k motocyklům, jinak to totiž neumíme. Pro více informací či testovací jízdu kontaktujte náš prodejní tým IMOFA.


Praha

Praha 4 Milevská 2
T prodej: +420 261 227 613/2
T servis: +420 241 731 800
E: info@imofa.cz
Po - Pá: 7:30 - 19:00
So: 8:00 - 14:00

Praha

Praha 5 – Ořešská 873
T: +420 230 233 233
E: praha5@imofa.cz
Po - Pá: 8:00 - 18:00
So (pouze prodej): 9:00 - 12:00

Vrchlabí

Vrchlabí – Na Bělidle 503
M servis: +420 777 708 820
T servis: +420 499 406 312
E: vr.servis.fiat@havex.cz
Po - Pá: 7:30 - 16:00

Subdealer ImofyFiat Příbram
TOP

Copyright © 2019 IMOFA s.r.o. Powered by Picabo Webadmin.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.